Be Light Kitchen ile hafifleyin

Şeyda Coşkun’un uzman ekibiyle birlikte hazırladığı hafifleme ve detoks paketleri ile 2018'i hafif geçirebilirsiniz...

Spor ve beslenme koçu Şeyda Coşkun’un deneyimli mutfağı Be Light Kitchen tarafından özenle hazırlanan “Haftalık Hafifleme Paketi” ve “Juice Detox” paketi ile 2018’i hafif yaşayın.

Şeyda Coşkun’un uzman ekibiyle birlikte hazırladığı hafifleme paketleri, 2018’de formda kalmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Hayatın temposunda yediklerine dikkat etmekte zorlananlara uygun, kişiye özel hafifleme paketleriyle üzerinizdeki fazla yüklerden kurtulacaksınız.

Hafiflemenin yeni yolu: Be Light Kitchen

“Haftalık Hafifleme Paketi”, 7 günlük beslenme menüsüyle forma girmeyi kolaylaştırıyor. Hafta içi günlerde farklı detox tarifler, hafta sonu ise karma menüler ve her gün 1 adet özel bitki çayı içeren bu paket; hem soğuk sıkım, glutensiz ve katkısız olma özelliğiyle, hem de mevsime uygun olarak değişen malzemeleriyle öne çıkıyor.

Haftalık hafifleme paketi

Siz de daha hafif bir hayat yaşamak istiyorsanız, Şeyda Coşkun ve Be Light Kitchen’ın uzman ekibiyle hazırlanan lezzetlerle tanışarak, hayatınıza yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

“Juice Detox” paketi 

Tüm yıl boyunca yediğiniz yemeklerin ve içeceklerin toksinlerinden arınmak ve 2018’i enerjik yaşamak isteyenlerin imdadına “Juice Detox” paketi yetişiyor.

Juice detox paketi

Şeyda Coşkun’un uzman ekibiyle birlikte hazırladığı günlük Juice Detox paketi, fazla yenen yemeklerin yükünü vücudunuzdan kolayca atmanızı sağlıyor. Soğuk sıkım ve katkısız olarak hazırlanan pakette 3 ana ve 3 ara öğün bulunuyor. Be Light Kitchen’ın sadece 1 günlük Juice Detox paketiyle vücudunuzla birlikte zihninizi de arındıracaksınız.

“Hayır” diyemediğiniz tüm yiyeceklerden sonra Be Light Kitchen’ın 1 günlük Juice Detox paketi ile hafifleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.belight.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.