Geniş ürün yelpazesinde yer alan hediye alternatifleriyle özel günlerin ilham kaynağı olan n11.com, Babalar Günü için en ‘baba’ öneriler sunuyor.

Her zevke hitap eden tasarım, ürün ve alternatiflerle ilk ve değişmez kahraman babalar için en özel hediyeyi bulmanızı kolaylaştıran n11.com, teknoloji tutkunu, sportif, gezgin ruhlu ve rahatına düşkün babalara uygun farklı hediye seçeneklerini bir arada sunuyor. Gömlekler, serin akşamlar için ceketler, aksesuar, ayakkabı ve saatler stil sahibi, konsol ve konsol oyunları çocuk ruhlu, outdoor ekipmanları, çadırlar ve spor malzemeleri sportif ve gezgin babaları mutlu ediyor.

Teknolojik bir dokunuş

Klasik hediyelerden sıkılıp bu yıl farklı bir hediye almak isteyenlerin imdadına koşan n11.com Elektronik Kategorisi, akıllı saatlerden telefonlara, oyun konsollarından GoPro’lara kadar birçok ürünle o güne teknolojik bir dokunuş yapmak isteyenleri bekliyor.

Gezgin ruhlu sportif babalara

Spor giyimden spor aksesuarlarına kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz n11.com, aktif ve sportif stili benimseyen babalar için doğru seçim olmaya devam ediyor.

Stil sahibi

Şıklığı konforla birleştiren tiril tiril keten gömlekler, rahat kesimli t-shirtler farklı renk ve kesim seçenekleriyle babalar günü hediyesi için en ‘moda’ alternatif oluyor. Zamansız armağan saatler, stilin tamamlayıcısı ayakkabılar ve aksesuarlar ise klasikten şaşmam diyenlerin imdadına koşuyor.