A|X Armani Exchange’in 2023 Sonbahar / Kış sezonu için tasarlanan yepyeni güneş gözlük koleksiyonu, markanın pozitif enerjisini yeni dokular ve degrade efektli renkli saplarla ortaya çıkarıyor. İnce metal sapların üzerine işlenmiş markanın ikonik ’’Bolt’’ sembolü ile A|X Armani Exchange’in çağdaş yaklaşımını vurguluyor. Geleceğin modasını kucaklayan A|X Armani Exchange, işlevsellik ve stilin benzersiz bir karışımını oluşturmak için, ultra hafif yarım çerçeveli modeller, son moda şekiller ve farklı kesimlerle oynuyor.

 

AX4137SU
Yüzü saran bir tasarıma sahip olan sportif model, dinamik ve iddialı bir profiliyle dikkat çekiyor. A|X logosunun bulunduğu konik saplar ve tüm yüzlere uyum sağlayabilme özelliğiyle optimum konfor sağlıyor. Turuncu aynalı lenslere sahip mat turuncu degrade saplı kristal çerçeve ve gümüş aynalı lensli gri saplı çerçeveden oluşan iki renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor.

AX4140S
Şık ve çağdaş bir stile sahip yeni kedi gözü biçimli güneş gözlüğü, ince saplarındaki dikkat çeken markanın 3D metal ‘’Bolt’’ logosuyla süsleniyor. Yenilenebilir kaynaklardan elde edilen ve en az %59 bitki kaynaklı karbon içeren kısmen biyo bazlı enjeksiyondan elde edilen ön kısmı ise markanın sürdürülebilirliğe verdiği önem ile dikkat çekiyor.

AX4135S
Siyah degrade saplarındaki kırmızı renginin canlılığıyla dikkat çeken ikonik, geniş̧ ve hafif model koleksiyonun dikkat çeken bir diğer parçası. Çerçevesi %59’u yenilenebilir kaynaklardan elde edilmiş̧ bitki bazlı karbon içeren kısmen biyo bazlı enjeksiyondan üretilen bu kare güneş gözlüğü modeli; optimum görüş̧ için siyahtan kırmızıya geçen degrade saplı ve gri polarize lensli mat siyah veya yeşilden griye gecen degrade saplı ve %41 bitki bazlı karbon içeren koyu yeşil kısmen biyo bazlı lensli mat yeşil renklerde sunuluyor.

AX2049S
Kadınlara özel olarak tasarlanan bu model, şık bir tasarım ve A|X logo baskılı uzun çizgisel saplarla karşımıza çıkıyor. Saplarına pembe altın ve gümüş̧ metal vidalarla tutturulan lensleriyle adeta çarpıcı bir etki yaratıyor. Sonbahar renklerine uyum sağlayacak model, kahverengi degrade lensli parlak mor saplı veya pembe degrade lensli parlak bordo saplı seçenekleriyle sezonun dikkat çeken renkleri arasında olacak.