Avon Detoks Şişesi ile meme kanserine karşı mücadelesini sürdürüyor

Kendini, kadınlar arasında farkındalığı artırarak meme kanseriyle mücadele etmeye adayan Avon, yeni iyilik ürünü Detoks Şişesi ile hem sağlıklı bir yaşama davet ediyor hem de Türk Kanser Derneği’ne bağış yapılmasını sağlıyor.

Avon, dünyanın dört bir yanında milyonlarca kadının mensup olduğu geniş global ağını kullanarak meme kanseri ile mücadelede seferberliğe devam ediyor. Kadınlar arasında farkındalığı artırarak her yıl 50 milyon kadının meme sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi için çalışma taahhüdünde bulunan Avon, Meme Kanseri Farkındalık Ayı olan Ekim ayında bu hassas konuya, yeni iyilik ürünüyle dikkat çekiyor.

Meme kanseri ile ilgili farkındalık yaratmada büyük global bir hareketin öncüsü olmayı hedefleyen Avon, Meme Kanseri ile Mücadele Detoks Şişesi ürünüyle sağlıklı bir yaşama davet ederken, kadınların mamografi taraması ve tedavi ihtiyaçlarının karşılanması için Türk Kanser Derneği’ne de bağış yapılmasını sağlıyor.

Kolye ve çorap da Avon’un iyilik ürünleri arasında

Detoks şişesinin içerisindeki iç hazneye limon, salatalık, çubuk tarçın, zencefil ya da nane koyarak sağlıklı ve lezzetli detoks suyunu hazırlamak mümkün. Eklenen bu ürünler suya güzel bir aroma verirken vücudu toksinlerden arındırmaya da yardımcı oluyor. Detoks Şişesi’nin yanı sıra çorap ve kolye de Avon’un iyilik ürünleri arasında yer alıyor.

Aldığınız her iyilik ürünü ile Türk Kanser Derneği’ne bağış yaparak meme kanseriyle mücadele eden kadınlara destek oluyorsunuz.

Avon Meme Kanseri ile Mücadele Detoks Şişesi, 740 ml, Fiyatı – 32,95 TL
Avon Meme Kanseri ile Mücadele Çorabı, Fiyatı – 6,95 TL
Avon Meme Kanseri ile Mücadele Kolyesi, Fiyatı – 10,95 TL