Koku duyusu hafızaya kaydedilir ve bir insana, zamana, bir yere ait kokular asla unutulmaz. Beraberinde yarattığı ve yaşattığı hisler de… Siz de O’nu her zaman kokusuyla hatırlamak ve bu Sevgililer Gününü unutulmaz kılmak istiyorsanız ona karakterine ve tenine uygun bir parfüm hediye edin.

Dünyaca ünlü markaların en yeni ürünlerini, kozmetik alanında uzman güzellik danışmanları rehberliğinde sunan Boyner, Sevgililer Günü için sezonun en gözde ve büyüleyen kokularını bir araya getiriyor.

Parfüm tutkunlarının hayranı olduğu baş döndüren kokular

Doğuştan gelen zarafet CHLOÉ Love, kozmetik sektöründe koku ile ilgili tüm kelimeleri yeniden şekillendiriyor. Göz alıcı, asil ve doğal feminenliğin bir kutlaması olan bu pudramsı hoş koku, yumuşacık bir bulut gibi cildi sarmalıyor. Buzlu pembe biber dokunuşu ile portakal çiçeğinin harmanlanmasından oluşuyor, saf menekşe ve çiçek notalarıyla karışıyor. Leylak, sümbül, mor salkım, badem ve vanilya pudramsı muskla birleşiyor.

CHLOÉ Love

Couture parfüm Miss Dior’a yeni dokunuş, François Demachy’nin yeni yorumunda, Miss Dior Eau de Parfum, Dior’un siluetiyle bütünleşerek, hiçbir şeyden korkmayan kadınlar için, bir kadın tarafından yeniden keşfedildi. Bir koku devrimi olan Miss Dior Eau de Parfum, orijinal imzasını kaybetmeden tutku ve cazibesini artırmaya devam ediyor.

Miss Dior

Aykırılık ve zıtlıklar Mr. Burberry, İkonik Burberry heritage trençkottan esinlenilerek yaratılan Burberry erkeğinin yeni kokusu Mr. Burberry, kontrastlar şehri Londra’nın özünü yansıtıyor. Eski ve yeni, klasik ve modern…Modern, sofistike ve duygusal; taze hoş bir greyfurt notasıyla başlayan koku, topraksı güveotu ve tütsülü guayak ağacının baştan çıkarıcı alt notalarıyla sonlanıyor.

Mr. Burberry

Aşk, tutku, güzellik ve arzu Versace Eros, erkek vücudunun mükemmelliğine klasik erkek heykeli imasıyla vurgu yapan Versace’nin, Yunan mitolojisine yeni ithafı. Güçlü, tutkulu ve kendisinin efendisi bir erkeğin parfümü Versace Eros, bedensel hazzı dile getiriyor.

Versace Eros

Boyner, dünyaca ünlü markaların benzersiz parfüm seçeneklerini bu Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak bir hediye almak isteyenlerin beğenisine sunuyor.