Ashley Joy’dan yeni ürünler

Yılın en sevdiğimiz mevsimi; yaz ayları, saçlarınıza ışıltı getirecek Ashley Joy Yoğun Onarıcı Şampuan ve Onarıcı Saç Kremi, canlılığını kaybetmiş saçlarınızı onarırken size yepyeni bir görünüm kazandıracak

Çevresel faktörler, stres, düzensiz beslenme, saça uygulanan işlemler ve günlük hayatın temposu zamanla saçlarınızın yıpranmasına ve canlılığını yitirmesine sebep olur. Özel olarak geliştirdiğimiz doğal formülü ile Ashley Joy Yoğun Onarıcı Şampuan ve Saç Kremi, yıpranmış saçlarınızı onarırken; daha güçlü, yumuşak ve sağlıklı saçlar ile yeni görünümünüze merhaba demenizi sağlıyor!

Hacim ve parlaklık için

Ashley Joy Yoğun Onarıcı Şampuan, farklı sebeplerden yıpranmış saçlarınızın daha dayanıklı olmasına yardımcı olur. Saçı besleyen ve güçlendiren Aloe Vera, A, B12, C ve E vitaminleri ile hasar görmüş saçlarınızı tedavi ederken, saçlarınıza hacim katar ve parlaklık sağlar. Saçlarınız Aloe Vera etkisi ile ışıldar ve yazın enerjisini taşır. Saçı derinlemesine temizleyen biberiye özü, saçlarınızın sağlıklı ve hızlı uzamasına destek olur.

E vitamini açısından zengin tatlı badem yağı ile geliştirilmiş Ashley Joy Onarıcı Saç Kremi, saçlarınıza derinlemesine bakım yaparken aynı zamanda çevresel faktörlere karşı saçınızı korur. Badem yağının içerdiği vitaminler saçlarınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarır ve ipeksi bir görünüm sağlar. Saç kırılmalarını engelleyen Shea yağının nemlendirici özelliği ise saç diplerinizi güçlendirir ve yumuşacık bir dokunuş kazandırır.

Yıpranmış saçlarınızla vedalaşmanın zamanı gelmedi mi? Saçınız için uzun süredir aradığınız tam da benim saç tipime uygun diyeceğiniz, doğal içerikler ile geliştirilen Ashley Joy Yoğun Onarıcı Şampuan ve Saç Kremi, bitkisel çözümler üretir ve uygun fiyatları ile saç bakımını sizin için kolaylaştırır.

Barındırdığı vitamin ve mineral özleriyle yenilenmiş, sağlıklı saçlar ile insanların dikkatini çekmeye çoktan başladınız bile!