Giorgio Armani, Emporio Armani, ve Armani Jeans markalarına ait en seçkin tasarımları bir arada sunan Armani/Istanbul Nişantaşı mağazasında, 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonları çok özel bir davetle tanıtıldı.

İtalyan mimarisini kült tasarımlarla bir araya getiren Armani/Istanbul Nişantaşı mağazasında düzenlenen etkinlikte konuklar, Giorgio Armani ve Emporio Armani’nin yeni sezon koleksiyonlarını yakından inceleme fırsatını yakaladı.

Cemiyet, sanat ve iş dünyasından; Demet Şener, Ahu Yağtu, Sinem Güven, Feryal Gülman, Beyza Arslan, Sinem Yıldırım, Ece Kıral, Sibel Karakaşlı, Gamze Cizreli, Rima Kolbaşı, Serap Sarı, Zeynep Toker, Pınar Tezcan, Berna Laçin gibi isimler davette yer aldı.

Armani/ Istanbul mağazasındaki etkinlikte Giorgio Armani ve Emporio Armani yeni sezon koleksiyonlarının sunumunun yanı sıra, Şah Yaycı ve Ahu Yağtu’nun stil ve yaşama dair sohbeti ile konuklar keyifli dakikalar geçirdi. Bu özel sohbet sonrasında Giorgio Armani’nin Haute Couture markası olan Prive parfümleri tanıtılarak davetliler koku dünyasına doğru büyülü bir yolculuğa çıkarıldı.