Giorgio Armani’nin sokak stilinden ve dijital dünyayı sıkça kullanan yeni nesilden ilham aldığı markası Armani Exchange, spor-şık Sonbahar/Kış 2017-2018 Unisex saat modelleri karşınızda.

1
MODERN NOMAD (AX1455, AX1460) Fiyatı 1.090TL

MODERN NOMAD

Armani Exchange, Sonbahar 2017 sezonu için şehirli ve maceraperest stiliyle yeni bir adım atıyor.

Modern Nomad, markanın mevcut stiline eklediği yeni detaylarla, ince forma sahip sadeleştirilmiş harika ayrıntıları içeren ve günlük stille mükemmel uyumu sağlayan bir model.

Modelin siyah dokulu kadranında, siyah ve gri tonları vurgulanırken, Modern Nomad modelinin maskülen şıklığa sahip kayış ve bilezik modeli, saatseverlerin beğenisini kazanıyor.

Kasa çapı: 46 mm
Kasa kalınlığı: 10 mm
Makine: Quartz / tarih göstergeli
Kasa materyali: paslanmaz çelik
Kasa Kaplama: gri
Kadran: siyah
Kayış / Bilezik materyali: hasır çelik / deri

2
BLUE TECH (AX1331) Fiyatı 870 TL

BLUE TECH

Modern ve sportif Blue Tech saat modelinde markanın karakteristik duruşu detaylarda gözler önüne serilirken, gri ve siyah tonların buluştuğu saat modelinde simetrik çizgi, kayış ve kadranda kendini gösteriyor.

Çizgili silikon kayış özelliği, modern ve rahat bir his yaratırken, şeridin üzerinde devam ettiği kadranlar, benzersiz ayrıntılarıyla dikkatleri çekiyor: Saat, dakika ve saniyeleri gösteren kronograf özelliği, saatin 12’yi gösterdiği yerde ve kayışta bulunan markanın logosu, şık ve sportif detaylar arasında…

Kasa çapı: 45 mm
Kasa kalınlığı: 12 mm
Makine: Quartz / Kronograf
Kasa Materyali: Silikon
Kasa Kaplama: Mat siyah
Kadran: Mat siyah ve gri
Kayış: silikon
Su basıncına dayanıklılık: 3 ATM