Ev ve iş hayatındaki koşturmacada kendine düzenli bakım yapma imkanı bulamayan, başımızın tacı annelerin imdadına kalıcı makyaj ve cilt bakım uygulamaları yetişiyor.

Kalıcı makyaj, kirpik ve tırnak uygulamalarında kadınların sevdiği ve ilgi ile takip ettiği marka olan Emsal Doğan, tüm annelerin daima güzel ve bakımlı görünmesi için, Anneler Günü’ne özel kampanya hazırladı.

Günlük hayatın koşuşturması içinde kendine zaman ayırmakta güçlük çeken annelerin imdadına kalıcı makyaj ve güzellik uygulamaları yetişiyor. Kalıcı göz makyajı, kıl tekniği ile kaş tasarımı, protez tırnak ve ipek kirpik uygulamalarında kadınların en sevdiği ve yakından takip ettiği marka olan Emsal Doğan, “Annelerin Bakıma Daha Çok İhtiyacı Var“ mottosuyla Anneler Günü’ne özel, benzeri görülmemiş bir indirim kampanyası hazırladı.

Anneler Günü’nde; kaş, kirpik, tırnak ve cilt bakım uygulamalarının tamamında, Türkiye genelindeki tüm şubelerde nakit ya da kredi kartında, anında yüzde 20 indirim kampanyası yapılacağını açıkladı.

Annelerin Yaşamını Kolaylaştıracak Uygulamalara İhtiyacı Var

Türk kadınlarının güzellik alışkanlıklarına yeni bir boyut kazandıran Emsal Doğan; “Anneler bir yandan ev hayatını idare ederken, bir yandan da iş hayatını yürütmek zorunda kalıyorlar. Annelerin hayatlarını kolaylaştırmak için, onları pratik güzellik uygulamaları ile tanıştırmak için Anneler Günü’ne özel indirim yapmaya karar verdim. Size en büyük tavsiye, bu sene onlara en çok ihtiyacı olan şeyi yani bakım hediye edin ” açıklamasında bulundu.