Allover desenlerin hareketleri Cacharel’de buluştu

Giyinme sanatının temsilcisi Cacharel, sanatkar bakış açısıyla tasarladığı allover desenli gömlekleri ile yazın hareketli ruhuna yakışan bir stil sunuyor.

Giyinme sanatının temsilcisi Cacharel , sanatkar bakış açısıyla tasarladığı allover desenli gömlekleri ile yazın hareketli ruhuna yakışan bir stil sunuyor.

Özgün desenlerini tüm gömleğe uygulayarak canlı bir görünüm yakalayan Cacharel, harmonik renk kullanımından vazgeçmiyor. Camel ve nil yeşili tonlarında hazırlanmış, Akdeniz mimarisinden esinlenilmiş smart casual Cacharel gömlek dinamizm hissini artırıyor. Camel tonunda basic chino ile kombine edilmiş gömlek, eğlenceli bir stil arayanlar için harika bir seçenek oluşturuyor.

Allover desenlerin hareketleri Cacharel’de

Aksesuarla sağlanan uyum ise görünümün tamamlayıcısı oluyor. Cacharel, camel tonunda örgü kemer ve lastik kısmında Akdeniz şehirlerinin arnavut kaldırımlarının parçalı yapısını yansıtan hafif tabanlı deri ayakkabı ile ayrıntılarda gösterdiği özeni ortaya koyuyor.

Apaş yakalı, allover desenli Cacharel gömlek, haki tonlarındaki yaprak motifleri ile renklendiriliyor. Serin yaz akşamları için tasarlanmış astarsız haki ceket, adeta bir gömlek hafifliğinde oluşuyla yazın ruhuna uyum sağlıyor.

Kombini tamamlayan süet ayakkabı, gri ve haki renkli oluşuyla farklı kombinasyonlara da rahatlıkla uyum sağlayabileceği gibi bağcıksız ve hafif tabanlı tasarımından dolayı yaz için konforlu bir seçenek oluyor