Genç şarkıcı Fulin Şingirik, bir televizyon kanalında yayınlanan bir magazin programına konuk oldu. Bir sosyal medya kullanıcısının “Konuğunuzu Aleyna Tilki’ye zannettim” demesine üzerine küplere bindi.

“Bunlar bilinçli algı operasyonu”

Aleyna Tilki’ye benzetildiği için sinirlenen Fulin, “Bunların yüzde 90 bilinçli bir algı operasyonu yaratmak için. Bu başından beri böyle. Bu vatandaş gerçek biri olabilir ama ben bir klip falan çıkardığım zaman örgütlenerek sahte hesaplardan bana saldırıyorlar.” açıklamalarında bulundu.

“Sen Olsan Bari” klibi benim klibimle aynı

‘Aleyna Tilki’yi taklit ediyor’ sözlerine tepki gösteren Fulin, açıklamalarına şöyle devam etti: “2015 yılında çekmiş olduğum Keyf-i Halik klibinin izlediğiniz zaman benzettiğiniz kişinin (Aleyna Tilki) kliplerini açın. Kim önce yapmış kim sonra yapmış, kim kime benzemiş görürsünüz. Bu konuya artık kapatıyorum. Onun ‘Sen Olsan Bari’ klibi benim 2015 yılında çıkattığım klibin aynısı. Artık yeter gerçekten yeter bu kadar olmaz. Benim kostüm aldığım yerlerden kostüm almış. Onunla aynı kişilerle çalışıyoruz zaten.”