Aleyna Tilki’nin ağlayarak paylaştığı video sosyal medyaya damgasını vurdu

Dün gece sosyal medyaya Aleyna Tilki’nin ağlayarak paylaştığı video damgasını vurdu. Genç şarkıcı paylaştığı videoda, ‘Bugüne kadar halk ne istediyse onu yaptım’ derken bir anda gözyaşlarına boğuldu. Tilki’nin gözyaşlarının nedeni çok geçmeden anlaşıldı.

Müzik dünyasına girdiğinden bu yana birlikte çalışan Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman ikilisi küstü. Sitemini önce Twitter sayfasında dile getiren Tilki paylaşımlarında, “Bir daha can yakma Emrah Karaduman. Bir teşekkürü de çok görme Emrah Karaduman” diyerek tepkisini gösterdi.

Aleyna Tilki’nin ağlayarak paylaştığı video ise bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Genç şarkıcı ‘Bugüne kadar halk ne istediyse onu yaptım. Kalbim neye izin verdiyse onu yaptım. Ama bugünden sonra sadece kendim için bir şey yapmaya karar verdim’ dediği videoyu ‘İlk kez bu kadar samimiyim’ notu ile paylaştı. Aynı saatlerde Aleyna Tilki’nin annesi Havva Tilki , sosyal medya hesabından canlı yayın açarak kızının kayıp olduğunu söyledi.

Annesinin bu çağrısından sonra Aleyna Tilki, evinde olduğunu belirten şu mesajı yayınladı:

“Ne yani insanlar ağlayamaz mı? Kalpleri kırılamaz mı? Şaka gibi… Kayıp falan olmadım. Şu an evimde, odamdayım. Birazdan uyuyacağım”