Aknelerden kurtulmanın yolu iki ürünüyle Sesderma’da

İspanya’nın önde gelen dünyaca ünlü Sesderma Laboratuvarları'nda geliştirilen Salises Moistrizing Gel Cream ve Salises Spot Treatment, serbest ve lipozomal salisik asit, Nanoteknoloji ile akne tedavisinde çözüm oluyor.

İspanya’nın Sesderma Laboratuvarları’nda geliştirilen Salises Moistrizing Gel Cream ve Salises Spot Treatment, serbest ve lipozomal salisik asit, Nanoteknoloji ile akne tedavisinde çözüm oluyor. Aknelerden kurtulmanın yolu iki ürünüyle Sesderma’da.

Ürün, akne lezyonlarının nedenleri üzerine doğrudan etki ediyor, derin etkisi ile folikül ve sebasöz bezine nüfuz ediyor. Anti-inflamatuar, antibakteriyel ve sebum dengeleyici Sesderma Salises Moistrizing Gel Cream ve Sesderma Salises Spot Treatment; üretiminde kullanılan özel teknik sayesinde salisik asitleri nanometre boyutlu lipozomlar içerisinde hedef alana taşınmasını sağlıyor. Salises serisindeki ürünlern bileşimi hücre zarları ile benzer olduğundan dolayı yağlı akneye eğilimli ciltlerin onarımına ve dayanıklılığına yardımcı oluyor. Aknelerden kurtulmanın yolu iki ürünüyle Sesderma’da.

http://www.womensstyletr.com/category/guzellik/