Acilen keşfetmeniz gereken 6 YouTuber

Günümüzde en popüler video paylaşım platformu olan YouTube milyonlarca kullanıcıya ve çok farklı kategorilere sahip.

Günümüzde en popüler video paylaşım platformu olan YouTube milyonlarca kullanıcıya ve çok farklı kategorilere sahip. Acilen keşfetmeniz gereken 6 YouTuber ise sizlerle.

1. Alev Karslı:

Asıl mesleği de Make-up Artist’lik olan Mac Senior Artist’i Alev Karslı, yılların birikimini YouTube’a da taşıdı. Profesyonel ve uygulaması kolay makyajları kanalında bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UC1154nPWp3RR2I2MYgvvJeQ

2. Ezgi Fındık:

Bir diğer kıdemli Mac Make-up Artist’i Mac’ten ayrılmasının ardından YouTube camiasına katıldı. Aynı zamanda Instagramda’da oldukça aktif olan Ezgi Fındık’ın kanalını aşağıda bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCTVxm97ofjtD5lNjtudZC4Q

3. Deniz Şevval Sarıkaya:

YouTube’un en yeni yüzlerinden biri olan Deniz Şevval Sarıkaya kanalında oldukça faydalı bilgiler paylaşıyor. Aynı zamanda diyetisyenlik eğitimi alan Deniz güzellik anlamındaki her şeye fazlasıyla meraklı. Kesinlikle keşfetmenizde yarar var.

https://www.youtube.com/channel/UCPJktv0CFf6i0pt1UZ2wz3g

4. Merve Ocakküçük Ingerle:

Kanalında güzellik konusu dışında bolca vlog, bugün ne yedim?, yemek tarifleri gibi videolar paylaşan Merve oldukça eğlenceli de biri.

https://www.youtube.com/channel/UCnn_d7puIqjvj1YnPZkPfmw

5. Ayşegül Altun:

Güzellik ve moda hakkında çok farklı bir estetik anlayışı olan Ayşegül Altun, kanalında ödül törenlerinde giyilen kıyafetleri yorumluyor, kıyafet önerilerilerinde bulunuyor ve makyaj yapıyor.

https://www.youtube.com/user/aaysegul1

 

6. Sadece Selin:

Uzun süredir Amerika’da eğitim gören tatlı mı tatlı Selin, Amerika’daki yaşamına dair vloglar paylaşıyor.

https://www.youtube.com/channel/UClAy_mS3qoiDGRY399Vcs9w