Makyaj tutkunlarına özel 10 kırmızı hediye önerimiz var!

Yılbaşı klasiğini bozmadan sevdiklerine kırmızı renkli ürünler almak isteyenlere bazı önerilerimiz var.

Yılbaşının en sevilen yanlarından birisini de sevdiklerinizle paylaştığınız güzel anların yanı sıra yeni yıl hediyeleri oluşturuyor. Peki bir yılbaşı klasiğini bozmadan sevdiklerine kırmızı renkli ürünler almak isteyenler ne yapmalı? İşte makyaj tutkunlarına özel 10 kırmızı hediye önerisi:

Hediye almak istediğiniz sevdikleriniz birer makyaj tutkunuysa kişisel bakım ve güzelliğin öncü markalarından Watsons’ın sizin için özel olarak seçtiği bu hediye önerilerine kulak vermek isteyebilirsiniz.

Kırmızı ruj tutkunları el kaldırsın

İtalyan kozmetik devi Deborah Milano’nun bu yıla damgasını vuran Atomic Red Mat ruj serisinde yer alan göz alıcı kırmızı görenleri büyülüyor. Makyajında dudaklarını ön plana çıkarmayı seven ve kırmızı tutkusundan vazgeçemeyenler için Atomic Red Mat kırmızı ruj zengin pigmentli yapısı ile canlı bir görünüm, özel formülü sayesinde de kadifemsi bir etki bırakıyor.

Makyajında dolgun ve mat dudakları tercih edenlerin bu yılbaşında yanı başından ayıramayacağı bir diğer ürün ise e.l.f. markasının kırmızı kalem ruju. Asansörlü yapısı sayesinde kolay bir kullanım sunan kalem ruj içeriğindeki A, C ve E vitaminleriyle aynı zamanda dudaklara derinlemesine bir bakım uyguluyor.

Gözlerde ateş etkisi

Makyajının vazgeçilmez detayı gözleri olanlar için de yine yılbaşı ruhunu bu ürünlerle yansıtmak mümkün. I Heart Revolution’ın Dragon’s Heart far paletinin birbirinden farklı 12 renk seçeneği ile sevdikleriniz ateş efektini gözlerine yansıtabilir. Ejderhalardan ilham alan Dragon’s Heart far paleti kırmızı, toprak ve şeftali tonları ile göz kamaştırıyor. Revolution’ın en sevilen ürünlerinden Flawless Matte 2 far paleti ise yeni yılda kırmızı tonlarıyla ışıltıyı birleştirmek isteyenleri bekliyor. Yüksek pigmentli yapısı sayesinde yoğun bir renk sunan palet, bu yılbaşında göz kamaştırmak isteyen sevdikleriniz için uygun bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Yanaklar ışıl ışıl

Deborah Milano Hi Tech Allık, cildin gün boyu kusursuz görünmesini sağlarken, sunduğu benzersiz parlaklık ile makyajınıza son dokunuşu yapıyor.

Yılbaşı ihtişamı tırnaklarda

Yılbaşının olmazsa olmazlarından bir diğeri de tabii ki kırmızı oje… Yeni yılda güzelliğini göz alıcı bir kırmızı ojeyle tamamlamak isteyenler için Revlon Core Nail Enamel Bewitching oje beklentileri karşılayacak. Chip Defiant formülü tırnakları göz alıcı renklerle kaplayan, ShadeLock teknolojisi ile de solmaya dirençli katman oluşturan Revlon Core Nail Enamel Bewitching oje, yeni yılda kırmızı oje tutkunu sevdiklerinizin yüzünü güldürecek.

Deborah Milano Atomic Red Mat Ruj No:5 Red Fiyatı: 36,90 TL
Deborah Milano Atomic Red Mat Ruj No:25 Red Bordeau Fiyatı: 36,90 TL
Deborah Milano Atomic Red Mat Ruj No:1 Cherry Fiyatı: 36,90 TL
Deborah Milano Hi Tech Allık Fiyatı: 46,90 TL
e.l.f. Matte Lip Color Wine Fiyatı: 49,90 TL
e.l.f. Matte Lip Color Natural Fiyatı: 49,90 TL
e.l.f. Matte Lip Color Tea Rose Fiyatı: 49,90 TL
I Heart Revolution Dragon’s Heart Far Paleti Fiyatı: 72,90 TL
Revolution Flawless Matte 2 Far Paleti: 79,90 TL TL
Revlon Core Nail Enamel Bewitching Oje Fiyatı: 19,90 TL